O intrebare legate de sv

In jos

O intrebare legate de sv

Mesaj Scris de aNdU la data de Lun Iun 28, 2010 3:26 am

Am sa va intreb ceva legat de forum. Stiu un site care va poate face un forum ceva de genul daca numele svului este Pwgcs.idle.ro o sa va schimbe nick in Pwgcs.freakz.ro si va face un forum cu numele [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si in acelasi timp alegeti categoriile pe acel forum care sa fie . Si cand dati close topic nu apare ca aici topicul este inchis sau Topic Inchis
apare Topicul este inchis nu se mai pot posta mesaje in el. Locked by userul care a dat locked.

Acel forum are peste 160000 membri sau 16000 membri nush sigur . Dar ganditiva doar cati var putea intra pe sv. Dac afaceti asta imi dati si mie un up ? :D Nu fac asta pentru up doar va intreb.
aNdU
New member
New member

Sus In jos

Re: O intrebare legate de sv

Mesaj Scris de Virus la data de Lun Iun 28, 2010 3:32 am

nui asa cum crezi tu, ai facut un site si gata ai vizitatori cu sutele.
ce ai zis tu este ca un fel de reclama pentru acel domeniu freakz.ro, stai sati explic:

atunci cand iti faci site/forum pe un domeniu (in cazul nostru freakz.ro) nu noi castigam vizitatori si tot acel domeniu

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Virus
Administrator
Administrator

http://pwg-cs.forumer.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de aNdU la data de Lun Iun 28, 2010 3:45 am

Virus . Site-ul nu este al meu eu nu am decat un forum FG . Acest site este al altcuiva si este de peste 7 ani . Asa cred . Adica sunt oameni inscrisi si din 2006 si cred ca are si peste 7 ani . Dar ziceam ca eu sunt owner si pe un sv de dr si era sv gol si in 2 zile fara redirecte full ca era la acea comunitate !
aNdU
New member
New member

Sus In jos

Mesaj Scris de Virus la data de Lun Iun 28, 2010 3:56 am

pai daca sunt multi pe site si pui adreesa de la server pe site unde sunt 16000 cum sa nu fie full

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Virus
Administrator
Administrator

http://pwg-cs.forumer.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: